Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola Turnov
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 19. 3.
Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
Nikendey Václav |
- |
- |
- |
.. |
- |
- |
Ger |
Ort |
.. |
.. |
.. |
.. |
- |
- |
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů |
Brandejská Jana |
2 |
přesun <<
|
MAT |
1.B |
2.A |
z 4. hod |
4 |
přesun >> |
MAT |
1.B |
|
na 2. hod |
|
Gerstner Václav |
6 |
spojeno
(Nik Absc)
|
BAP |
BCA4 |
DVŠ1 |
|
|
Kocourek František |
|
Končická Pavlína |
1 |
přesun >> |
DSG |
3.A (Chl) |
|
na 21.3. 8. hod |
2 |
přesun >> |
DSG |
3.A (Chl) |
|
na 21.3. 9. hod |
8 |
přesun >> |
DSG |
3.B (Chl) |
|
na 18.3. 8. hod |
9 |
přesun >> |
DSG |
3.B (Chl) |
|
na 18.3. 9. hod |
|
Mašek Jiří |
10 |
přesun >> |
ČJL |
1.A |
|
na 18.3. 8. hod |
|
Ort Marek |
4 |
přesun <<
|
ITZ |
1.B (ITZ1) |
ITZS |
z 6. hod |
6 |
přesun >> |
ITZ |
1.B (ITZ1) |
|
na 4. hod |
7 |
Suplovací pohotovost |
|
|
Skalický Bohumil |
2 |
přesun <<
|
DVK |
3.A |
3.A |
z 21.3. 4. hod |
2 |
přesun >> |
DVK |
1.B |
|
na 6. hod |
6 |
přesun <<
|
DVK |
1.B |
3.A |
z 2. hod |
|
Šádek Ondřej |
1 |
přesun <<
|
TH |
3.A |
3.A |
z 21.3. 6. hod |
|
Šolcová Naděžda |
4 |
přesun <<
|
ANJ |
1.B (ANJ2) |
1.B |
z 6. hod |
6 |
přesun >> |
ANJ |
1.B (ANJ2) |
|
na 4. hod |
|
Změny v rozvrzích tříd |
1.A |
9 |
TECH |
|
|
odpadá |
|
(Nik) |
10 |
ČJL |
|
|
přesun >> |
|
na 18.3. 8. hod |
|
1.B |
2 |
MAT |
|
2.A |
přesun << |
Bra |
z 4. hod |
2 |
DVK |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 6. hod |
4 |
ANJ |
ANJ2 |
1.B |
přesun << |
Šol |
z 6. hod |
4 |
ITZ |
ITZ1 |
ITZS |
přesun << |
Ort |
z 6. hod |
4 |
MAT |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 2. hod |
6 |
DVK |
|
3.A |
přesun << |
Ska |
z 2. hod |
6 |
ANJ |
ANJ2 |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 4. hod |
6 |
ITZ |
ITZ1 |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 4. hod |
8 |
TECH |
|
|
odpadá |
|
(Nik) |
|
3.A |
1 |
TH |
|
3.A |
přesun << |
Šád |
z 21.3. 6. hod |
1 |
DSG |
Chl |
|
přesun >> |
|
na 21.3. 8. hod |
2 |
DVK |
|
3.A |
přesun << |
Ska |
z 21.3. 4. hod |
2 |
DSG |
Chl |
|
přesun >> |
|
na 21.3. 9. hod |
10 |
TECH |
UZ |
|
odpadá |
|
(Nik) |
11 |
TECH |
UZ |
|
odpadá |
|
(Nik) |
|
3.B |
8 |
DSG |
Chl |
|
přesun >> |
|
na 18.3. 8. hod |
9 |
DSG |
Chl |
|
přesun >> |
|
na 18.3. 9. hod |
10 |
TECH |
UZ |
|
odpadá |
|
(Nik) |
11 |
TECH |
UZ |
|
odpadá |
|
(Nik) |
|
BCA4 |
6 |
BAP |
|
DVŠ1 |
spojí |
Ger |
(Nik) |
|
V3 |
|
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou